× بستن تبلیغات

خرید سیسیکم
خرید iptv
خرید سیسیکم
برنامه فيزيکي موزه دارالجینه و دارالرفا دو ساختمان مشابه

برنامه فيزيکي موزه دارالجینه و دارالرفا دو ساختمان مشابه

جمعه 1 بهمن 1400
11:15
شاهین طلایی

برنامه فيزيکي موزه دارالجینه و دارالرفا دو ساختمان مشابه هستند که بخشی از پروژه نوسازی شهری در بحرین هستند. هدف این است که چهره ای عمومی به جامعه باستانی صیادان مروارید و سنت های موسیقی و فرهنگی آنها ببخشد. هر پروژه شامل نوسازی یک دار موجود ("خانه") و یک مجلس جدید اضافه شده ("اتاق جمعی") است. مجلس به عنوان فضاهای مشترک برای اجرای موسیقی سنتی مورد استفاده قرار می گیرد.برنامه فيزيکي موزه هر دو ساختمان از ساختار ساده ای از ستون ها و سکوهای بتنی گرد تشکیل شده اند. نماهای شیشه ای تاشو مستطیلی، مجهز به کرکره های چوبی سوراخ دار، فضاهای داخلی صمیمی را روی سکوها ایجاد می کند. پله ها، جعبه های بهداشتی و تاسیسات فنی سکوهای بیرونی را پر می کنند و مبلمان را تشکیل می دهند که این ساختار ساده را کاربردی می کند. کل ساختمان توسط یک توری فولادی بدون درز پوشیده شده است.برنامه فيزيکي موزه پوششی از آفتاب خشن صحرا، و تبدیل ساختمان ها به اشیاء مرموز و «حجاب دار» که از پیچ و خم متراکم شهری بحرین بیرون زده اند. هنگامی که ساختمان در حال استفاده است، حجاب برداشته می شود تا رهگذران نگاهی اجمالی به اجراهای داخل آن داشته باشند.قلعه وردنبرگ در شهرداری گرابس واقع شده است و یک مکان میراث ملی سوئیس است. در سال‌های 2013-2015، قلعه بازسازی‌های اساسی را پشت سر گذاشت، از جمله تقویت سقف چوبی تا جایگزینی شبکه برق و همچنین ارتقاء سیستم‌های حفاظت در برابر آتش برای برآورده کردن سطوح مورد نیاز در قوانین فعلی.برنامه فيزيکي موزه وسایل مختلف ساخته شده در داخل موزه موجود تخریب شد تا امکان طراحی مجدد کامل فضاهای نمایشگاه فراهم شود. در حیاط، که قلعه Werdenberg را احاطه کرده است، یک ساختمان پذیرایی 58 متر مربعی به شکل غرفه قرار دارد که نه تنها به عنوان یک پذیرایی، بلکه یک فروشگاه و اغذیه فروشی نیز عمل می کند. بنای جدید که در طاقچه ای از دیوارهای سنگی حیاط ساخته شده است، متمایز اما محتاطانه است. با استفاده از ساخت چوب سنتی، معروف به "Strickbau"، دیوارهای چوبی عظیم به تیرهای چوبی و خرپاهای در معرض سقف باز می شوند. نماها و سقف شیبدار با زوناهای کاج اروپایی درمان نشده پوشیده شده اند.برنامه فيزيکي موزه دومین ساختمان کمکی، معروف به "دکه اسب قدیمی"، به همراه ساختمان پذیرایی جدید بازسازی شد. این ساختمان دارای اتاق هایی برای کارکنان و امکانات فنی است.


[ بازدید : 71 ]
نویسنده ، استاد مهندسی محیط زیست و مدیر مرکز تحقیقات آب در دانشگاه استرالیای غربی ، مراقب است که عبارات ریاضی مناسب برای اصول دینامیک سیالات را بدون بارگذاری دشوار یا گسترده بر خواننده اضافه کند.
با شروع بحث در مورد اصول دینامیک سیالات برای دانشجویان کارشناسی ، کتاب به مطالب دقیق تری برای دانشجویان فارغ التحصیل و متخصصان مهندسی و/یا علوم محیط زیست ، لیمنولوژی فیزیکی ، دینامیک دهانه رودخانه و اقیانوس شناسی ساحلی می پردازد. موضوعات مورد بررسی شامل معادلات حرکت ، ویسکوزیته سیال ، هیدرولیک محیطی ، مخلوط و پراکندگی ، امواج سطحی و جریانهای محیطی است. مطالب ارائه شده بر اساس 40 سال آموزش نویسنده در زمینه دینامیک سیالات در برکلی ، کلتک ، کارلسروهه ، پادووا و استرالیای غربی است.اصول دینامیک سیالات را معرفی می کند ، با کاربردهای ساده دنبال می کند و برنامه های پیچیده تری را در این زمینه تجربه می کند
یک درمان منحصر به فرد ، معتبر و قابل دسترس در مورد موضوع ارائه می دهد قانونی زیست محیطی برای آلاینده های آلی مداوم نشان دهنده آخرین فن آوری در پزشکی قانونی محیط زیست در رابطه با آلاینده های آلی پایدار (POPs) است. این کتاب یک مرجع کامل برای پزشکان و دانشجویان است و طیف وسیعی از موضوعات را از تکنیک های تحلیلی جدید گرفته تا وضعیت قانونی و قانونی در جامعه جهانی را پوشش می دهد.
مطالعات موردی در دنیای واقعی کاربرد تکنیک های تحلیلی و علمی پیشرفته را نشان می دهد
بحث GC*GC مقدمه و ارزیابی تکنیکی جدید از رهبران این زمینه را ارائه می دهد
توسعه تکنیک های تحلیلی جدید (مانند 2-D GC*HC و LC*LC) برای ردیابی منبع و سرنوشت
افزایش آگاهی در مورد تاثیرات زیست محیطی آلاینده های آلی مداوم (POPs)
توسعه اقدامات بین المللی برای کنترل POPs را توضیح می دهد تا شیمی دانان بتوانند مسائل حقوقی را درک کنند
از طریق مطالعات موردی از متخصصان برجسته بین المللی ، مسائل دنیای واقعی-از جمله تخصیص مسئولیت انتشار در محیط زیست-با استفاده از تکنیک های تحلیلی و علمی پیشرفته حل می شود. این کتاب به معرفی و ارزیابی توسعه تکنیک ها و فناوری های جدید برای ردیابی منبع و سرنوشت POP های تازه ظهور و کلاسیک (مواد پرفلورآلکیل ، بازدارنده های شعله برم دار ، آفت کش های ارگانوکلرین ، مواد شیمیایی پرفلورین ، هیدروکربن های معطر چند حلقه ای و بی فنیل های کلرید) در رسانه های محیطی می پردازد. از جمله محیط های جوی ، دریایی ، آب شیرین و شهری.
شامل عبارات ریاضی مناسب است ، بدون آنکه خواننده را با علامت گذاری دشوار یا گسترده بار سنگینی کند
این کتاب یک مرور کلی را ارائه می دهد ، در حالی که متخصصانی که به اطلاعات عمیق تری نیاز دارند می توانند به متون پیشرفته در زمینه های خاص مورد علاقه خود روی آورند.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رزباف است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir