× بستن تبلیغات

خرید سیسیکم
خرید iptv
خرید سیسیکم
یدرولیک محیطی یک متن جدید برای دانشجویان و متخصصانی است که موضوعات

یدرولیک محیطی یک متن جدید برای دانشجویان و متخصصانی است که موضوعات

يکشنبه 10 مرداد 1400
21:43
شاهین طلایی

یدرولیک محیطی یک متن جدید برای دانشجویان و متخصصانی است که موضوعات پیشرفته در سیستم های رودخانه و دهانه رود را مطالعه می کنند. این کتاب شامل طیف گسترده ای از موضوعات در مورد جریان کانال باز ، از جمله مخلوط و پراکندگی ، روش معادلات سنت ونانت و ویژگی های متقابل بین آب جاری و فرورفتن آن (جذب هوا ، انتقال رسوب) است.ین کتاب آموزشی است که برای آموزش خواننده در استفاده و کاربرد روش های ایمونوشیمیایی تجزیه و تحلیل آلودگی های محیطی طراحی شده است. مقدمه ای مختصر اصول اساسی و مزایا و معایب فناوری را شرح می دهد و فهرستی از مراجع را ارائه می دهد که جزئیات بیشتری را ارائه می دهند. آماده سازی آزمایشگاه برای استفاده از این فناوری و ملاحظات کلی علمی قبل از استفاده از فناوری مورد بحث قرار گرفته است. روشهای دقیق گام به گام برای تجزیه و تحلیل آنالیتهای منتخب ، علف کشهای تریازین ، کرباریل ، پاراکوات و p-nitrophenols و غیره ارائه شده است. علاوه بر روشهای خاص ایمونواسی ، مجموعه ای از تکنیکهای حمایتی لازم برای انجام روشهای ایمونوشیمیایی شرح داده شده است.
تمام سطوح زنجیره غذایی را در بر می گیرد
راه حل هایی را برای صنایع غذایی جهت برآورد و کاهش اثرات زیست محیطی ارائه می دهد
به اعضای صنایع غذایی در بهینه سازی عملکرد فعلی و کاهش ردپای محیطی خود کمک می کند
تأثیرات زیست محیطی صنعت کشاورزی و مصرف مواد غذایی روندهای مرتبط با تأثیر تولید غذا بر محیط زیست با استفاده از تجزیه و تحلیل چرخه عمر و روشهای استاندارد مورد استفاده برای برآورد تأثیر محیط زیست صنایع غذایی را پوشش می دهد. این کتاب اقدامات در مقیاس شهر برای برآورد تاثیرات زیست محیطی سیستم های غذایی شامل زنجیره گوشت ، تغذیه محصولات ماهیان پرورشی ، صنعت شیرینی سازی ، کشاورزی ، فرآوری چای ، تولید پنیر ، صنایع لبنی ، زنجیره سرد و تولید بستنی را مورد بحث قرار می دهد. . اتلاف مواد غذایی و مصرف در مهمان نوازی و رژیم های غذایی جهانی این بحث های جالب را به پایان می رساند.
این کتاب که برای دانشمندان صنایع غذایی ، تکنسین ها ، مهندسان ، شیمی دانان ، نهادهای نظارتی دولتی ، محیط بانان ، تکنسین های محیط زیست ، مهندسان محیط زیست ، محققان ، دانشگاهیان و متخصصان شاغل در صنایع غذایی نوشته شده است ، یک منبع ضروری برای پایداری در صنایع غذایی است.
این کتاب دستورالعمل های خاصی را برای تجزیه و تحلیل های خاص ارائه می دهد ، اما همچنین به خواننده مبتدی با بسیاری از مفاهیم عمومی مورد نیاز برای استفاده موفقیت آمیز از فناوری ایمونوشیمی از جمله: برنامه ها ، نمونه برداری ، آماده سازی نمونه ، استخراج ، پاکسازی ، تضمین کیفیت ، توسعه و بهینه سازی روش ها ، دستکاری داده ها کمک می کند. و عیب یابی برای آشنایی خوانندگان با این مفاهیم ضروری نیست که سنجش های ایمنی ارائه شده در این راهنمای کاربر را انجام دهد. این راهنما به گونه ای نوشته شده است که اطلاعات ارائه شده را می توان در مورد سایر سنجش های ایمنی که در اینجا ارائه نشده است ، به کار برد. بنابراین ، نقطه قوت این راهنما قابلیت کاربرد جهانی آن در روش های سنجش ایمنی است.
به دنبال رویکرد کتاب درسی بسیار موفق Hubert Chanson در مقطع کارشناسی هیدرولیک جریان کانال باز ، خواننده گام به گام از اصول اساسی به کاربردهای عملی پیشرفته تر هدایت می شود.
هر بخش از کتاب شامل تمرینات تجدید نظر ، مشکلات و تکالیف بسیاری است که به خواننده کمک می کند تا یادگیری خود را در شرایط عملی آزمایش کند.


[ بازدید : 29 ]
نویسنده ، استاد مهندسی محیط زیست و مدیر مرکز تحقیقات آب در دانشگاه استرالیای غربی ، مراقب است که عبارات ریاضی مناسب برای اصول دینامیک سیالات را بدون بارگذاری دشوار یا گسترده بر خواننده اضافه کند.
با شروع بحث در مورد اصول دینامیک سیالات برای دانشجویان کارشناسی ، کتاب به مطالب دقیق تری برای دانشجویان فارغ التحصیل و متخصصان مهندسی و/یا علوم محیط زیست ، لیمنولوژی فیزیکی ، دینامیک دهانه رودخانه و اقیانوس شناسی ساحلی می پردازد. موضوعات مورد بررسی شامل معادلات حرکت ، ویسکوزیته سیال ، هیدرولیک محیطی ، مخلوط و پراکندگی ، امواج سطحی و جریانهای محیطی است. مطالب ارائه شده بر اساس 40 سال آموزش نویسنده در زمینه دینامیک سیالات در برکلی ، کلتک ، کارلسروهه ، پادووا و استرالیای غربی است.اصول دینامیک سیالات را معرفی می کند ، با کاربردهای ساده دنبال می کند و برنامه های پیچیده تری را در این زمینه تجربه می کند
یک درمان منحصر به فرد ، معتبر و قابل دسترس در مورد موضوع ارائه می دهد قانونی زیست محیطی برای آلاینده های آلی مداوم نشان دهنده آخرین فن آوری در پزشکی قانونی محیط زیست در رابطه با آلاینده های آلی پایدار (POPs) است. این کتاب یک مرجع کامل برای پزشکان و دانشجویان است و طیف وسیعی از موضوعات را از تکنیک های تحلیلی جدید گرفته تا وضعیت قانونی و قانونی در جامعه جهانی را پوشش می دهد.
مطالعات موردی در دنیای واقعی کاربرد تکنیک های تحلیلی و علمی پیشرفته را نشان می دهد
بحث GC*GC مقدمه و ارزیابی تکنیکی جدید از رهبران این زمینه را ارائه می دهد
توسعه تکنیک های تحلیلی جدید (مانند 2-D GC*HC و LC*LC) برای ردیابی منبع و سرنوشت
افزایش آگاهی در مورد تاثیرات زیست محیطی آلاینده های آلی مداوم (POPs)
توسعه اقدامات بین المللی برای کنترل POPs را توضیح می دهد تا شیمی دانان بتوانند مسائل حقوقی را درک کنند
از طریق مطالعات موردی از متخصصان برجسته بین المللی ، مسائل دنیای واقعی-از جمله تخصیص مسئولیت انتشار در محیط زیست-با استفاده از تکنیک های تحلیلی و علمی پیشرفته حل می شود. این کتاب به معرفی و ارزیابی توسعه تکنیک ها و فناوری های جدید برای ردیابی منبع و سرنوشت POP های تازه ظهور و کلاسیک (مواد پرفلورآلکیل ، بازدارنده های شعله برم دار ، آفت کش های ارگانوکلرین ، مواد شیمیایی پرفلورین ، هیدروکربن های معطر چند حلقه ای و بی فنیل های کلرید) در رسانه های محیطی می پردازد. از جمله محیط های جوی ، دریایی ، آب شیرین و شهری.
شامل عبارات ریاضی مناسب است ، بدون آنکه خواننده را با علامت گذاری دشوار یا گسترده بار سنگینی کند
این کتاب یک مرور کلی را ارائه می دهد ، در حالی که متخصصانی که به اطلاعات عمیق تری نیاز دارند می توانند به متون پیشرفته در زمینه های خاص مورد علاقه خود روی آورند.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رزباف است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir