× بستن تبلیغات

خرید سیسیکم
خرید iptv
خرید سیسیکم
این جلد شامل فصل هایی است که از نقش ژئوشیمی در محیط به طور کلی تا تحقیقات

این جلد شامل فصل هایی است که از نقش ژئوشیمی در محیط به طور کلی تا تحقیقات

يکشنبه 10 مرداد 1400
21:42
شاهین طلایی

این جلد شامل فصل هایی است که از نقش ژئوشیمی در محیط به طور کلی تا تحقیقات خاص در مورد مشخصه سایت (استراتژی نمونه گیری ، روش های تحلیلی و مشکلات) را شامل می شود. مقالات خاص به مشکلات بهداشتی مربوط به آلودگی محیط زیست ، دفع زباله ، مدیریت پایگاه داده می پردازد و تصاویری از سابقه های خاص از خصوصیات سایت و اصلاح سایت های قهوه ای ارائه می دهد.ائل زیست محیطی و بهداشتی در توسعه غیرمتعارف نفت و گاز مجموعه ای از دیدگاه های معتبر را از دیدگاه های مختلف در مورد موضوعات کلیدی مربوط به استفاده از حفاری جهت دار و شکست هیدرولیکی ارائه می دهد و ارائه به موقع اطلاعات مورد نیاز در مورد پیامدهای این فناوری ها برای افرادی که به آنها متصل هستند را ارائه می دهد. توسعه نفت و گاز شیل غیر متعارفتقدیر چند رشته ای از مسائل زیست محیطی و بهداشتی مربوط به توسعه نفت و گاز شیل غیرمتعارف را ارائه می دهد
به عنوان یک منبع جمعی برای دانشگاهیان و متخصصان در صنعت نفت و گاز ، محیط زیست ، بهداشت و ایمنی ، و همچنین دانشمندان محیط زیست و سیاست گذاران عمل می کند.اد جدیدی از متخصصان شرکتی است که با مسئولیت مدیریت سیاست ها/مسائل زیست محیطی و مسائل ایمنی شغلی در سازمان ها روبرو هستند. در طول دهه 1980 ، بخش های بهداشت و ایمنی ، پرسنل رعایت محیط زیست و افراد فنی مرتبط با کنترل آلودگی و مدیریت پسماند افزایش یافتند. صنعت آمریکا طی چند سال گذشته قرارداد و کوچک سازی عملیات خود را آغاز کرده است. با این کار ، بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک خواستار واگذاری مسئولیت های بیشتر به مدیریت عملکرد میانی و خطی هستند. در این راستا ، امروزه بسیاری از شرکت ها به سمت یک واحد مدیریت واحد ، مدیر EH&S حرکت می کنند که
این مرجع روی میز به عنوان منبع مطابقت با مدیر EH&S نوشته شده است. نویسندگان ترجیح می دهند مدیر EH&S را متخصص ایمنی شغلی بنامند و از این نام به جای یکدیگر در متن استفاده کنند. این فرد ، همانطور که در بالا بیان شد ، دارای مسئولیت دوگانه است که نیاز به مهارتهای فنی و مدیریتی در دو عرصه دارد. در این راستا ، این کتاب مرجعی را در مورد مقررات زیست محیطی و استانداردهای ایمنی صنعت به متخصص حرفه ای ارائه می دهد. علاوه بر این ، این روش های مدیریتی را برای عملیات حمل مواد خطرناک در محل پوشش می دهد و یک مرجع مهم برای ایجاد برنامه های ارتباطی و آموزشی خطر برای کارکنان است.
دارای گروه متنوع و متخصص از نویسندگان فصل از دانشگاه ، سازمان های غیردولتی ، سازمان های دولتی و صنعت نفت و گاز
استفاده از تخصص طیف وسیعی از مشارکت کنندگان در دانشگاه ها ، سازمان های غیردولتی و صنعت نفت و گاز ، مسائل زیست محیطی و بهداشت در توسعه نفت و گاز غیر متعارف یک منبع ضروری برای دانشگاهیان و متخصصان نفت و گاز ، محیط زیست و بهداشت است. و صنایع ایمنی و همچنین برای سیاست گذاران.


[ بازدید : 34 ]
نویسنده ، استاد مهندسی محیط زیست و مدیر مرکز تحقیقات آب در دانشگاه استرالیای غربی ، مراقب است که عبارات ریاضی مناسب برای اصول دینامیک سیالات را بدون بارگذاری دشوار یا گسترده بر خواننده اضافه کند.
با شروع بحث در مورد اصول دینامیک سیالات برای دانشجویان کارشناسی ، کتاب به مطالب دقیق تری برای دانشجویان فارغ التحصیل و متخصصان مهندسی و/یا علوم محیط زیست ، لیمنولوژی فیزیکی ، دینامیک دهانه رودخانه و اقیانوس شناسی ساحلی می پردازد. موضوعات مورد بررسی شامل معادلات حرکت ، ویسکوزیته سیال ، هیدرولیک محیطی ، مخلوط و پراکندگی ، امواج سطحی و جریانهای محیطی است. مطالب ارائه شده بر اساس 40 سال آموزش نویسنده در زمینه دینامیک سیالات در برکلی ، کلتک ، کارلسروهه ، پادووا و استرالیای غربی است.اصول دینامیک سیالات را معرفی می کند ، با کاربردهای ساده دنبال می کند و برنامه های پیچیده تری را در این زمینه تجربه می کند
یک درمان منحصر به فرد ، معتبر و قابل دسترس در مورد موضوع ارائه می دهد قانونی زیست محیطی برای آلاینده های آلی مداوم نشان دهنده آخرین فن آوری در پزشکی قانونی محیط زیست در رابطه با آلاینده های آلی پایدار (POPs) است. این کتاب یک مرجع کامل برای پزشکان و دانشجویان است و طیف وسیعی از موضوعات را از تکنیک های تحلیلی جدید گرفته تا وضعیت قانونی و قانونی در جامعه جهانی را پوشش می دهد.
مطالعات موردی در دنیای واقعی کاربرد تکنیک های تحلیلی و علمی پیشرفته را نشان می دهد
بحث GC*GC مقدمه و ارزیابی تکنیکی جدید از رهبران این زمینه را ارائه می دهد
توسعه تکنیک های تحلیلی جدید (مانند 2-D GC*HC و LC*LC) برای ردیابی منبع و سرنوشت
افزایش آگاهی در مورد تاثیرات زیست محیطی آلاینده های آلی مداوم (POPs)
توسعه اقدامات بین المللی برای کنترل POPs را توضیح می دهد تا شیمی دانان بتوانند مسائل حقوقی را درک کنند
از طریق مطالعات موردی از متخصصان برجسته بین المللی ، مسائل دنیای واقعی-از جمله تخصیص مسئولیت انتشار در محیط زیست-با استفاده از تکنیک های تحلیلی و علمی پیشرفته حل می شود. این کتاب به معرفی و ارزیابی توسعه تکنیک ها و فناوری های جدید برای ردیابی منبع و سرنوشت POP های تازه ظهور و کلاسیک (مواد پرفلورآلکیل ، بازدارنده های شعله برم دار ، آفت کش های ارگانوکلرین ، مواد شیمیایی پرفلورین ، هیدروکربن های معطر چند حلقه ای و بی فنیل های کلرید) در رسانه های محیطی می پردازد. از جمله محیط های جوی ، دریایی ، آب شیرین و شهری.
شامل عبارات ریاضی مناسب است ، بدون آنکه خواننده را با علامت گذاری دشوار یا گسترده بار سنگینی کند
این کتاب یک مرور کلی را ارائه می دهد ، در حالی که متخصصانی که به اطلاعات عمیق تری نیاز دارند می توانند به متون پیشرفته در زمینه های خاص مورد علاقه خود روی آورند.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رزباف است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir